Polska Szkoła w Bedford

Polska Szkoła w Bedford

Prowadzimy działalność edukacyjno-wychowawczą dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych, organizujemy imprezy kulturalne i artystyczne promujące polską kulturę oraz integrujące Polonię ze społeczeństwem brytyjskim na terenie Bedford i okolic.

Wydarzenia

Polish language and culture elementary course. Course duration: 5 Weeks 1 Hour per week online Price £35 Fridays 7pm-8pm
Język Polski Online

Polish for adults
Już 27.08.2020r. ruszamy z projektem „Porozmawiajmy po polsku”! Zapraszamy dzieci i dorosłych na internetowe lekcje języka polskiego. Liczba miejsc jest ograniczona. Fundusze te zostały przyznane przez The Harpur Trust w ramach funduszu reagowania kryzysowego Bedfordshire Coronavirus.

Szkola Polska im. Jana Pawła ll w Bedford informuje, że uzyskała dofinansowanie ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w 2020 roku.

Bądź na bieżąco

Zasubskrybuj a pozwoli nam to informowac Cie o najważniejszych wydarzeniach!

Partnerzy i sponsorzy

Sponsors & Partners